Skip to main content

Wypożyczalnia sprzętu

Odciągacze Medela

Najbardziej naturalnym sposobem karmienia noworodka jest karmienie piersią. Czasami jednak ta czynność wymaga wsparcia. W Centrum Medycznym Arka moją Państwo możliwość wypożyczenia odciągacza pokarmu, mającej ogromne doświadczenie w produkcji sprzętu medycznego, szwajcarskiej firmy MEDELA.

Laktina z zestawem osobistym Laktaset. Jest to przyrząd  z elektrycznym napędem służący do wielokrotnego, długotrwałego odciągania pokarmu. Rytm odciągacza naśladuje naturalny rytm ssania dziecka.

Odciągacz pokarmu Laktina składa się z dwóch części:

Moduł Elektryczny Laktina 
Cena Wypożyczenia:  5,- PLN za dobę

Zestaw Osobisty Laktaset
Cena Zakupu:   110,- PLN

Zestaw osobisty Laktaset jest przeznaczony głównie do współpracy z modułem elektrycznym. Jednak jest tak skonstruowany, że w przypadkach, gdy nie ma możliwości korzystania z modułu elektrycznego może służyć jako „odciągacz ręczny”.

Tak więc Zestaw Osobisty Laktaset po okresie wzmożonego użytkowania i zwrocie modułu elektrycznego będzie dalej przydatny w awaryjnych sytuacjach.


Elektroniczna Waga dla Niemowląt

  • Maksymalny Ciężar – 20 kg
  • Zasilanie – bateria 9V
  • Dokładność Pomiaru – ± 10 g

Cena wypożyczenia: 5, – PLN za dobę


Łóżeczko Noworodkowe

W takie łóżeczka jest wyposażona większość Oddziałów Noworodkowych w szpitalach położniczych. Łóżeczko umożliwia łatwe przemieszczanie dziecka, co znacznie ułatwia opiekę.

Cena wypożyczenia : 5,- PLN za dobę